Velkoplošné čištění koberců .

Provádíme čištění různých druhů koberců suchou a mokrou cestou.Оdstraníme různé druhy skvrn,žvýkačky, moči z domácích zvířat a nepříjemné zápachy .
Používáme stroje a chemie anglických a amerických výrobců  s dlouholetou praxí a tradicí v oboru. Jsme schopni vyčistit velké kobercové prostory, jako jsou hotely, kancelářské budovy apod.

Čištění čalounění a kůže

Čištění čalounění je stejně důležité jako praní oblečení a spodního prádla.Pro tuto službu jsou zapotřebí tři věci:
  • Správná chemie
  • Dobrý extraktor s výkonnými sacími motory
  • Hubice na čalounění ktera nepoškodí
Všechny tyto tři věci najdete pouze u nás.

Čistíme nábytek z pravé kůže,díky speciálním přípravkům používaným pouze pro přírodní kůži. Po čištění použijeme kondicionér,takže váš kožený nábytek může vypadat měkký a zcela nový.

Čištění koberců a čalounění je specificka služba , ktera se nelze naučit se školením který trvá jen jeden den.V zemích, jako je Anglie a Amerika, nabízejí tyto služby společnosti s dlouholetou praxí a tradicí
Bohužel téměř 100% místních firem, které nabízejí čištění koberců a čalounění, nejsou profesionálové a mají neprofesionální a zastaralé techniky.
Jsme prozatím jediná firma v ČR vybavená a připravená na velkoplošné čištění koberců a čalounění suchou a mokrou cestou.
Kromě běžných čištění koberců a čalounění v hotelých a kancelářských budov se specializujeme i na specifické zakázky jako je čištění textilních povrchů a koberců v dopravní prostředcích (letadla, lodě, autobusy, vlaky, tramvaje, metro apod.).