Čištění čalounění

Čištění čalounění je stejně důležité jako praní oblečení a spodního prádla a my jsme schopni vyčistit vše, co se nevejde do pračky. Vyzkoušejte naše služby...

Hodně firem nabízí čištění čalounění, ale bohužel hodně firem nemá tu správnou techniku, praxi a znalosti. Existují různé druhy znečištění a skvrn, ale neexistuje univerzální přípravek nebo univerzální čistící prostředek na čištění čalounění.

Jsme jediná firma v České republice a Německu, která má k dispozici široký sortiment čistících prostředků na všechny možné druhy čalounění a kůže.

Nabízíme dva různé způsoby čištění čalounění:

  1. čištění mokrou cestou (hot water extraction)
  2. suché čištění (dry upholstery cleaning).

 

Nezávazná poptávka

 

 - Sauber Pro Cleaning

1. Čištění mokrou cestou (hot water extraction)

Tato metoda je podobná jako u čištění koberců. Nejdříve musíme ošetřit všechny nečistoty nebo skvrny. Existují různé druhy znečištění a každý může být individuální. Spousta lidí zkouší odstranit fleky sama, ale ve většině případů je ošetření nesprávné, nedojde k odstranění znečištění a skvrna tak zůstává navždy.

Odstraňujeme nejrůznější znečištění a skvrny od jídla a nápojů, krve, laku na nehty, propisek žvýkaček, moči a mnoho dalšího. Poté, co jsme ošetřili skvrny, nastříkáme čalounění přípravkem (presprej) a použijeme kartáče z přírodního materiálu. Přípravek necháme několik minut působit a vypláchneme z čalounění.

Používáme profesionální hubice na čištění čalounění od Sapphire Scientific, tím se lišíme od všech ostatních firem. Tato hubice je vyrobena z kvalitního materiálu, nepoškodí tak vaše čalounění. Používáme stroje (extraktory), které mají svůj vlastní ohřev vody a špína tak nemá žádnou šanci.

Díky nejvýkonnějšímu stroji, který máme k dispozici, jsme schopni vyčistit velké množství čalouněného nábytku jako jsou:

  • kancelářská křesla a židle,
  • vlaky, letadla, autobusy, lodě,
  • kina, divadla, konferenční a zasedací místnosti,
  • hotely,
  • atd.

Nezávazná poptávka

 - Sauber Pro Cleaning

2. Suché čištění čalounění (dry upholstery cleaning)

Tato metoda je vhodná pro údržbové čištění čalounění, které je třeba čistit častěji, nebo pro materiály, které nemohou být čištěné mokrou cestou.

Celý postup suchého čištění čalounění je velmi přímočarý:

  • Nejdříve musíme ošetřit skvrny, pak aplikujeme přípravek a necháme působit.
  • Poté vysáváme speciálním rotačním kartáčem od německého výrobce Sebo.

Jsme schopní odstranit nejen skvrny, ale také různé zápachy z čalounění.

 

Nezávazná poptávka