Čištění okapů a vysávání prachu ve výškách

Zajišťujeme čištění okapů do 12 metrů bezpečně ze země, bez použití jakéhokoliv žebříku, lešení nebo pracovních plošin. Pro výšky nad 12 metrů máme profesionální horolezce...

Čištění okapů nikdy nebylo tak jednoduché jako při čištění se SkyVacem. Spousta různých výrobců a firem nabízí čištění okapů stejným způsobem jako SkyVac, ale tato značka je to nejlepší, co na trhu je, a nabízí více možností. Zajišťujeme čištění okapů do 12 metrů bezpečně ze země, bez použití jakéhokoliv žebříku, lešení nebo pracovních plošin.

Při čištění okapů:

  • v žádném případě nedochází k poškození tašek či střešní krytiny
  • ve výšce nad 12 metrů využíváme služeb vyškolených profesionálních horolezců

 

Nezávazná poptávka

 - Sauber Pro Cleaning

Čištění okapů se systémem SkyVac

Systém SkyVac je unikátní, protože používá bezdrátovou kameru, a s ní můžete kdykoli jednoduše zkontrolovat stav okapů a také naši práci. Na čištění okapů používáme výkonný třímotorový vysavač určený pro suché i mokré vysávání. Tento vysavač má lehké karbonové nástavce a bez problémů dosáhne až do výšky 12 metrů.

Karbonové nástavce mají na konci gumové klouby, které jsou osazeny speciálními nástavci a dokáží tak vyčistit všechna místa v okapech. Vysáváme listí, nečistoty a vše, co může zabránit správné funkci okapů. Doporučujeme pravidelné čištění a revize okapů alespoň jednou ročně.

Nabízíme pravidelné čištění a revize okapů na rodinných domech, kancelářských budovách, obchodních centrech, různých sportovních, skladových a výrobních halách, panelových domech apod.

Vysávání prachu a nečistot ve výškách

 - Sauber Pro Cleaning

Nabízíme vysávání prachu a nečistot ve výškách pro různé typy sportovních, výrobních a skladovacích hal s revolučním systémem SkyVac od anglického výrobce Spinaclean LTD.

Tento systém se skládá z různých kartáčů a nástavců na vysávání, karbonových nástavců (rour) a výkonného vysavače. Systém SkyVac je určen na vysávání různých konstrukcí, trámů, trubek, ventilace, komunikací, topných těles, osvětlení apod., které jsou umístěny ve výškách a na hůře přístupných místech.

 

Nezávazná poptávka

 - Sauber Pro Cleaning

Vysávání prachu do 12 metrů jednoduše a bezpečně ze země, nad 12 metrů s pomocí horolezců

Jsme schopni vysávat do 12 metrů výšky ze země bez využití jakékoliv žebříku, plošin či lešení. Pro velmi špatně přístupná místa a ve výškách nad 12 metrů používáme speciálně vyškolené horolezce, kteří mají profesionální vybavení.

Máme k dispozici široký sortiment vybavení od kartáčů až po nástavce, se kterými můžeme vysát cokoliv velmi rychle a snadno.

Našimi zákazníky jsou:

  • různé sportovní, skladové a výrobní haly,
  • obchodní centra,
  • firmy, úřady a ústavy v ČR i SRN