Dezinfekce koronaviru - odstranění COVID-19

Situace s Coronavirem COVID-19 v České republice i po celém světě je velmi náročná. Rádi bychom vás proto informovali, že nabízíme dezinfekce a hloubkové čištění koberců a čalounění...

 - Sauber Pro Cleaning

Hloubkové čištění a dezinfekce COVID-19

Jediný účinný způsob, který umožní dezinfikovat a zároveň vyčistit jakékoliv čalounění nebo koberce, je čištění mokrou cestou s horkou vodou a speciálním čistícím prostředkem, který se běžně v drogeriích neprodává.

Jsme jediná firma v ČR, která toto hloubkové čištění nabízí.

Máme nejen účinné prostředky, ale také potřebnou technologii. Disponujeme nejvýkonnějším strojem na čištění koberců a čalounění. Strojem, který funguje na bázi venkovního ohřívače vody. Horká voda v kombinaci s přípravkem Microsan od anglického výrobce Prochem umožňuje důkladné vyčištění a dezinfekci všech druhů čalounění a koberců. Microsan je pokročilý čistící prostředek určený speciálně pro dezinfekci nejrůznějších typů čalounění a koberců.

Potřebujete provést dezinfekci COVID-19?

 - Sauber Pro Cleaning

Princip dezinfekce COVID-19

Prakticky vše funguje na stejném principu, jako když perete doma v pračce na 90°C své osobní oblečení, ložní prádlo nebo jiné textilní výrobky. Je vědecky dokázáno že naprostá většina bakterií a virů nepřežije teploty nad 90°C. Bohužel v pračce není možné vyprat sedačky, křesla, židle, matrace, autosedačky nebo koberce.

Proto nabízíme hloubkové čištění a dezinfekci čalounění a koberců pro:

  • mateřské a základní školy,
  • firmy
  • nemocnice
  • hotely
  • kanceláře
  • úřady
  • domácnosti
  • dopravní prostředky (včetně tramvají, autobusů, vlaků a letadel)

Dezinfekce čalounění a koberců je obzvláště nyní stejně důležitá jako osobní hygiena, zejména pak pečlivé mytí rukou. Žít a pracovat v čistém prostředí, to vám garantuje minimální možnost onemocnění a snížení pravděpodobnosti nákazy. Vaše zdraví je ta nejdůležitější věc na světě. SauberPro Cleaning umožňuje všem volně dýchat a cítit se v bezpečí.