Výškové i klasické mytí oken a výloh, mytí oken demineralizovanou vodou

Mytí oken klasickým nářadím zvládáme dokonale. Začínali jsme s mytím oken již v roce 2005, jsme opravdu perfekcionisti a odvádíme všechnu práci na 100 %...

Mytí oken klasickým nářadím

Máme k dispozici široký sortiment klasického profesionálního nářadí na mytí oken, který nemá žádná jiná firma v Praze ani v celé ČR.  Jsme schopni umýt silně znečištěná okna, výlohy, prosklené fasády, těžce přístupná a ve výškách. Nabízíme mytí oken na úplně jiné úrovni, než jste dosud mohli vidět.

K dobře umytému oknu vždy patří dobře vyčištěné rámy, parapety a kování. Myjeme okna tam, kde ostatní firmy nezvládají, nemají potřebné vybavení a dostatečnou praxi.

Manuální zručnost a používání prémiového nářadí od světových značek jako Moerman, Sorbo, Ettore, Lewi, Unger, to je to, proč jsme úspěšnější než ostatní.

Pokud sháníte někoho, kdo umí a perfektně zvládá mytí oken, jste na správném místě:

SauberPro Cleaning přináší mytí oken na zcela jiné - vyšší - úrovni.

 

Nezávazná poptávka

 - Sauber Pro Cleaning

Mytí oken demineralizovanou vodou

Mytí demineralizovanou vodou má několik výhod oproti mytí oken klasickým nářadím. Je to ekologické, nepoužívá se žádná chemie, není třeba sušit povrchy, po opláchnutí vše vyschne samo a demineralizovaná voda nezanechává žádné mapy či fleky.

Máme k dispozici vlastní teleskopické karbonové týče, které jsou speciálně určené na mytí demineralizovanou vodu ve výškách, kde už byste potřebovali horolezce.

 

Nezávazná poptávka

 - Sauber Pro Cleaning

Využíváme nejrůznější kartáče, adaptéry a karbonové tyče od prémiových značek jako:

  • Ova8
  • Gardiner
  • Tucker USA
  • Vikan
  • DuPont
  • XLine
  • Qleen
  • Formula One
 - Sauber Pro Cleaning

Výškové mytí oken

Díky skvělému vybavení umíme mýt demineralizovanou vodu ve výšce 21 metrů ze země, a to bez použití jakéhokoliv lešení, žebříku či plošiny. Většina firem, které nabízejí výškové mytí oken, nemá vlastní horolezce. Máme svoje vlastní horolezce, kteří umí velice dobře zacházet s klasickým nářadím i s přístrojem na mytí demineralizovanou vodu.

Jsme jediná firma v ČR, která nabízí výškové mytí horolezeckým způsobem s demineralizovanou vodu.

Našimi zákazníky jsou školy, úřady, nemocnice, firmy, divadla, obchodní a nákupní centra, kancelářské i soukromé budovy, obchody, restaurace a mnoho dalších.

 

Nezávazná poptávka