Mytí a čištění venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie jsou perfektní stínící technika, ale jen málo lidí ví, jak se mají venkovní žaluzie správně čistit a udržovat - my víme, jak na to...

Skoro každá nízkoenergetická, pasivní nebo jiná moderní stavba má venkovní žaluzie. Na čištění a údržbu venkovních žaluzií je potřeba mít dobrou a také velmi nákladnou techniku. Naše společnost má zkušenosti s čištěním venkovních žaluzií již od roku 2010.

Díky demineralizované vodě, kterou vyrábí náš vlastní systém Revo SP7 a ostatnímu příslušenství, které máme, můžeme čistit různé druhy i rozměry venkovních žaluzií. Většina firem nabízí zastaralé a neefektivní způsoby na čištění venkovních žaluzií s wapkou nebo ručním mytím a používají nejrůznější utěrky a chemii.

Zmíněné metody však mohou poškodit vodiče, lanka nebo lak lamel. Absolutní neznalost a neprofesionální je používání jakékoliv chemie na čištění venkovních žaluzií.

 

Nezávazná poptávka

Čištění žaluzií demineralizovanou vodou

 - Sauber Pro Cleaning

Čištění demineralizovanou vodu je nejen ekologické, ale prozatím také nejefektivnější způsob čištění. Máme k dispozici dva druhy nástavců (strojů) na čištění venkovních žaluzie:

  • První má otočné kartáče a zvládne bez problémů jeden metr čtvereční za jednu minutu.
  • Druhý kartáč se dá nasadit do karbonového nástavce a bez problémů tak dosáhneme až do výšky třetího patra - ze země a bez použíti žebříku nebo lešení.

Samozřejmostí je umytí oken po vyčištění žaluzií.

Pokud jsou žaluzie extrémně znečištěné, používáme enzymatický čistící přípravek, který neobsahuje žádnou chemii a nezpůsobuje tak žádné poškození laku. Demineralizovaná voda zbavená minerálů, a po vypláchnutí ji není potřeba utírat. Vše vysychá samovolně a nezanechává žádné mapy či fleky.

Nabízíme čištění venkovních žaluzií pro různé firemní a soukromé budovy, rodinné domy, úřady, mateřské a základní školy, hotely apod.