Profesionální mytí, čištění a úklid

Prémiové mycí služby všech možných povrchů...

Mytí

Klasické mytí oken, mytí oken demineralizovanou vodou, výškové mytí oken, mytí fasád a opláštění budov i hal, mytí venkovních žaluzií

Zjistit více

Čištění

Čištění koberců, čištění čalounění, čištění kůže, čištění podlah, průmyslové čištění, čištění okapů, výškové čištění, čištění solárních panelů

Zjistit více

Úklid

Pravidelný úklid komerčních prostor, pravidelný úklid soukromých prostor, úklid po stavbě a řemeslnících, jednorázový úklid

Zjistit více

Profesionální mytí, čištění a úklid

Jsme moderní společnost zabývající se výrobou a prodejem čistící techniky, profesionálním čištěním i úklidem, školením a poradenstvím pro zaměstnance. Nabízíme profesionální čištění a úklid již od roku 2005.

V roce 2018 jsme začali vyrábět vlastní systém Revo SP7 na mytí s demineralizovanou vodou, který používáme pro nejrůznější účely:

 - Sauber Pro Cleaning

Vlastníme různé druhy unikátních profesionálních strojů i úklidové techniky, které kromě nás nemá žádná jiná firma na čištění a úklid v Česku ani v Německu.

Tyto stroje používáme na:

Nabízíme profesionální čištění a úklidové služby na vysoké úrovni v Česku, Německu i Bulharsku. Naše profesionální a moderní vybavení v kombinaci s dlouholetou praxí nám pomáhají nabízet velmi kvalitní služby za rozumné ceny.

Máte-li zájem o naše pracovní metody, chemii, stroje a zařízení nebo máte jakékoliv další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše pracovní metody, chemie, stroje a zařízení nebo máte jakýkoliv jiný dotaz, odpovíme vám s radostí - kontaktujte nás!