Úklid po stavbě a řemeslnících

Úklid po malování, rekonstrukci či různých stavebních pracích je náročný a vyžaduje profesionální přístup, vybavení i znalosti. My máme vše potřebné...

Čištění a úklid po malování, různých stavebních pracích je velmi náročný a vyžaduje profesionální přístup, technické vybavení a znalosti. Většina lidí si myslí, že takový úklid a čištění jsou totožné jako běžný úklid domácnosti, ale naše praxe a zkušenosti říkají něco úplně jiného.

Po rekonstrukci či stavbě je potřeba vše vyčistit profesionálně a bez jakéhokoliv poškození oken, rámů, parapetů, obkladů, dlažby, podlahy, armatur, dveří, kování, nábytku, venkovních žaluzií apod., zkrátka všeho, co se interiéru a exteriéru týče.

Na tuto náročnou práci potřebujete profesionální úklidové stroje, nářadí, chemii a prostředky, které se běžně v drogeriích neprodávají. Většina stavebních firem zachází během úklidu velmi neprofesionálně a my se pak setkáváme v práci se spoustou poškrábaných oken, poničenou dlažbou a dalšími poškozenými věcmi.

 

Nezávazná poptávka

 

 - Sauber Pro Cleaning

Máme vše potřebné pro profesionální úklid po stavbě

Sauberpro Cleaning používá pouze vysavače, které jsou speciálně určené na vysávání jemných částic. Každý náš vysavač má hedvábný filtr a HEPA sáček. Jemný prach ze sádrokartonu nebo jiných stavebních prací tak nemá šanci. S normálním běžným vysavačem nikdy nemůžete vysát takto jemný prach a částice.

Snadno si poradíme se zbytky cementu, malty, barev, silikonu, samolepícími fóliemi a páskami. Vše je důsledně vyčištěno jako kdybyste je právě vybalili z krabice. Nabízíme mytí oken a čištění žaluzií včetně rámů a parapetů bez ohledu na dostupnost a výšku.

Čistíme strojově všechny druhy podlah, koberce, čalounění, nábytek, dveře, koupelny, WC, kuchyně, nábytek a společné prostory.

Nabízíme kompletní a profesionální služby.