SauberPro Cleaning - o nás

Jsme dynamická a inovativní firma, která poskytuje mytí oken, čištění venkovních žaluzií a mytí fasád a opláštění budov již od roku 2005. Nyní se kromě tohoto zabýváme i výrobou a prodejem moderní úklidové techniky a čistícího nářadí, strojů a zařízení...

1. Začátky

Začínali jsme naše podnikání s mytím oken komerčních prostor. Prostředí tedy dokonale známe a naši práci máme rádi. V roce 2010 jsme se přesunuli do Drážďan a začali jsme nabízet také pravidelný úklid komerčních prostor, výškové mytí oken, čištění solárních panelů a venkovních žaluzií, mytí fasád a opláštění budov, čištění pergol, úklid po rekonstrukcích a stavebních pracích, výškové vysávání hal, čištění koberců a čalounění, čištění a voskování podlah, čištění čerpacích stanic, průmyslové čištění a mnoho dalšího.

 - Sauber Pro Cleaning

2. Začínáme v České Republice

Od roku 2018 působíme i v České republice a nabízíme veškeré služby na velmi vysoké úrovni.

Ke konci 2018 jsme začali vyrábět náš vlastní systém na mytí s demineralizovanou vodu (mobilní reverzní osmózou Revo SP7). Prozatím jsme jediní v ČR, kdo pracuje s vlastním systémem na mytí demineralizovanou vodu.

Tento systém byl vyvinut díky naší dlouhodobé praxi s mytím oken, čištěním venkovních žaluzií a mytím fasád. Vlastníme unikátní stroje a nářadí, které nemá nikdo jiný v ČR.

3. Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou nejrůznější instituce, kancelářské budovy, firemní prostory, školy, banky, nemocnice, hotely a mnoho dalších.

Sauberpro Cleaning je symbolem kvality a spolehlivosti v oblasti profesionálního čištění.