Pravidelná údržba travnatých ploch

Vzhledem k tomu, že nabízíme sekání a mulčování na vysoké porosty u solárních elektráren, máme k dispozici několik sekaček a zařízení na mulčování trávy, která jsou schopna pracovat v těžkém terénu a obtížných podmínkách.

Nabízíme pravidelné sekání a mulčování trávy pro firmy, majitele a provozovatele solárních parků, logistických areálů, obce, města apod.

Mulčování trávy je nejvíce finančně úsporný způsob udržování travnaté plochy. V zahraničí je standardem, že posečená tráva není sbírána, čímž sekání trávy není finančně a procesně náročné. Podmínka je tu však použití správné techniky.

Máte jakékoliv dotazy či máte zájem o navázání spolupráce?

Ozvěte se nám!

Mechanické odstraňování plevelů a porostu

Nabízíme mechanické odstraňování plevelů a různých porostů na parkovacích plochách, zámkových dlažbách, obrubnících apod.

Používáme moderní stroje od několika německých výrobců a čištění plevelů probíhá čistě ekologicky bez používání pesticidů nebo ruční prací.

V některých případech využíváme i zametacích kartáčů či dalších strojů.

Zakládáme si na férovém jednání se zákazníky, ceny jsou tedy vždy sděleny až po osobní konzultaci na místě na základě složitosti a rozsahu prací.

Tuto službu poskytujeme:

  • firmám, ziskovým a neziskovým organizacím

  • majitelům skladových, logistických a výrobních areálů

  • SVJ
  • obcím a městům
  • majitelům komunikací a luk

  • majitelům hotelů a penzionů

  • úřadům a ústavům

Máte zájem o naše služby?

Zaujala vás naše služba a rádi byste ji poptali pro svou firmu či instituci, ve které působíte? Neváhejte nás kontaktovat.

Domluvíme se na osobní prohlídce vašich prostor a utvoříme vám nabídku na míru.

Kontaktujte nás

Spolupracujeme s

Všechny reference